GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Бельгія

Географія

Географічне положення — знаходиться у Західній Європі, на узбережжі Північного моря. На південному заході межує з Францією, на сході з Люксембурґомі Німеччиною, на північному сході з Нідерландами; на північному заході міститься Північне море. На північному заході прибережні рівнини, у центральній частині — пагорби; пагорби й ліси на південному сході; Арденський ліс; річка Шельда(Схелде).

Клімат

Клімат Бельгії визначається близькістю до Атлантики - він помірковано морський, з м'якою зимою і нежарким влітку. Середні температури січня коливаються від -1 ° C в Арденнах до 3 ° C на узбережжі, червня - відповідно від 14 до 19 ° C. За рік на рівнинах випадає 700-900 мм опадів, в Арденнах - до 1200-1500 мм. Тут зростають букові, дубові, грабові ліси, що займають майже п'яту частину країни. У польдерах (ділянках, відвойованих у моря) і на берегах річок розташовані багаті луки, а на дюнах ростуть верес і сосни.

Кухня

Бельгійська кухня дуже різноманітна. Вона подібна до французької, але менш вишукана і ситніша. Бельгійці віддають перевагу сезонним і регіональним продуктам, тому навіть у такому невеликому королівстві помітні відмінності в регіональних кухнях. У прибережних регіонах переважають страви з риби і морепродуктів, в Арденнах частіше використовують дичину. Регіональні кухні обох конфліктуючих між собою регіонів — Фламандського і Валлонського — мають свої особливості і різноманітність страв.

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б