GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Голландія

Географія

Голландія — історична область на заході Нідерландів. Включає територію двох провінцій країни — Північної Голландії (нід. Noord-Holland) та Південної Голландії (нід. Zuid-Holland). Назва Голландія походить від нід. holt land (буквально «лісиста країна». У ряді країн цю назву вживають відносно всього королівства Нідерландів, що неправильно з погляду політики й географії (так само, наприклад, як вживання назви Англіястосовно всієї Великої Британії). Таке вживання викликає протест у деяких жителів інших провінцій, зокрема Фрісландії, Північного Брабанту, Лімбургу та інших.

Клімат

Клімат Нідерландів є типовим для морської помірної зони, до якої відноситься вся територія країни. Такий тип клімату має на увазі перш за все приємне спекотне літо і м'яку зиму. Невеликі за географічними мірками розміри Нідерландів мають на увазі однорідність кліматичних характеристик для всіх її районів, хіба що тільки частота сонячних днів в різних провінціях злегка відрізняється один від одного, та й то більше на думку самих голландців.

Кухня

Нідерландська кухня є досить проста, але різноманітна. Цікаво, що така маленька країна, як Нідерланди, займає настільки важливе місце серед виробників чудової сільськогосподарської продукції. З одного боку, стимулом до цього служить любов до смачної їжі, а також високорозвинене комерційне чуття при виробництві всього того, що пов'язане з харчуванням. Голландки — гарні господарки, і оскільки самі люблять смачно поїсти, то вміють і смачно готувати. І хоча вони воліють не витрачати занадто багато часу на технологічно складне готування, проте всі страви, що подаються на стіл, повинні бути смачними й добре сполучатися один з одним.

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б