GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Македонія

Географія

Країна розташована у центральній частині Балканського півострова. Межує на заході з Албанією (спільний кордон — 151 км), на сході з Болгарією (148 км), на півночі з Сербією (62 км) та визнаним більшістю світу незалежним колишнім сербським краєм Косово (159 км) і на півдні з Грецією (228 км). Площа території — 25 713 км². Столиця — Скоп'є (мак. Скопје) — 448,6 тис. жителів. Великі міста: Бітола (83,6 тис. жителів), Куманово (78,3 тис.), Тетово (60,3 тис.).

Клімат

У Македонії переважає континентальний клімат, в південній частині м'який, близький до середземноморського. Середньорічна температура становить 11,5 "С. Найбільш жаркий місяць - липень, середня температура 22,2" С, і найбільш холодний - січень із середньою температурою -0,3 "С. Але вже в травні температура практично не опускається нижче нуля, тому літній курортний сезон триває тут з травня по сентябрь.В Македонії переважає континентальний клімат, в південній частині м'який, близький до середземноморського. Середньорічна температура становить 11,5 "С. Найбільш жаркий місяць - липень, середня температура 22,2" С, і найбільш холодний - січень із середньою температурою -0,3 "С.

Кухня

Македонська кухня, як частина балканської, є традиційною в Македонії. Вона піддалася впливу Середземномор'я та Близького Сходу, а також інших сусідніх кухонь. Теплий та вологий клімат Македонії забезпечує відмінні умови для зростання овочів, фруктів та зелені. Македонська кухня відрізняється розманітністю і якістю молочних продуктів, вин та алкогольних напоїв, наприклад, ракії. Серед м'ясних продуктів домінують яловичина, баранина і курка. Свинина рідко використовується (не тільки мусульманською меншістю, а й християнскою більшістю).

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б