GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Міжнародний дитячий центр "Артек-Карпати-Буковель"

З літа 2014 року в МДЦ "Артек-Буковель" організовано три табори – "Озерний", "Лісовий", "Гірський". Назви трьох таборів відповідають місцю розташуванню та продовжують артеківські традиції щодо назв таборів: "Озерний" — розміщений біля мальовничого гірського озера, площа якого близько 7 гектарів; "Лісовий" — оточений вічнозеленими смереками, знаходиться біля підніжжя гори Буковель, в центрі курорту та всієї спортивно-розважальної інфраструктури; "Гірський" - на висоті 1100 м на д рівнем моря.

Перелік документів, які повинна мати дитина для участі в табірній зміні:

 • путівка в табір;
 • копія свідоцтва про народження;
 • медична довідка форми № 079/0;
 • довідка про щеплення;
 • довідка про епідеміологічне оточення (дійсна 3 дні)

В разі відсутності хоча б одного з документів, дитину не зможуть прийняти в табір.

Ціни на продаж дитячих путівок в МДЦ "Артек-Карпати-Буковель".

Табір "Лісовий"

Заїзд Виїзд К-сть днів/ночей Вартість путівки, грн.
28.07.2017 10.08.2017 14/13 14 950
11.08.2017 24.08.2017 14/13 14 950

Табір "Озерний"

Заїзд Виїзд К-сть днів/ночей Вартість путівки, грн.
20.07.2017 28.07.2017 9/8 4 960
29.07.2017 06.08.2017 9/8 4 960
07.08.2017 15.08.2017 9/8 4 960
16.08.2017 24.08.2017 9/8 4 960

Табір "Гірський"

Заїзд Виїзд К-сть днів/ночей Вартість путівки, грн.
28.07.2017 10.08.2017 14/13 27 495
11.08.2017 24.08.2017 14/13 27 495

У вартість путівки входить проживання (табір "Лісовий" в ТК "Буковель; табір " Озерний" в наметовому містечку; табір "Гірський" в готелі "Radisson Blu Bukovel", 5-ти разове харчування, педагогічно-розважальна програма табору, страхування

Табір "ОЗЕРНИЙ"

Табір «Озерний» – це унікальне місце для літнього відпочинку в горах, де організм і душа возз’єднуються з унікальною природою Карпат. Адже під час цієї програми діти проживають неподалік (300 м) красивого гірського озера.

Під час перебування в таборі «Озерний» артеківців чекає насичена програма активного відпочинку, походи в гори, туристичні майстер-класи, квести, орієнтування на місцевості, курси самостійного перебування в лісі тощо. Діти отримують неоціненні знання і досвід, який допомагає в подальшому житті, привчає до самостійного життя. Незабутня атмосфера позитиву та великої кількості друзів залишить незабутні враження від проведеного часу. Саме тут є шанс проявити себе у спортивних змаганнях і квестах, продемонструвати винахідливість у різних конкурсах і вікторинах. Щовечора – пізнавальні, розважальні тематичні заходи, по завершенню яких всі повертаються в намети.

Вік дітей: 12 -17 років.

Тривалість: 8 діб.

Місце розташування: ТК «Буковель» неподалік (300 м) гірського озера площею близько 7 га.

Проживання: проживають в 2-4-місних наметах, на спеціально підготовленому майданчику, який облаштований усіма зручностями: душ, туалет, умивальник.

Харчування: 5-ти разове в ресторані під наглядом дієтолога.

Медичне забезпечення: лікар, медсестра, медикаменти.

Програми змін 2017. Табір "Озерний"

2 зміна «Ура! Канікули!» 23 червня – 1 липня

Літо – пора довгоочікуваних канікул, сюрпризів і незвичайних пригод. Прекрасне місце для цікавого й захоплюючого відпочинку – це, звичайно ж, табір «Озерний». Цей казковий куточок, який славиться мальовничою природою, своїми традиціями, турботою дорослих і веселими пригодами, радо зустріне усіх учасників зміни й наповнить їх серця радістю від спілкування, яскравими враженнями й позитивними емоціями.

Участь у квестах, туристичних, творчих, пізнавальних та спортивних конкурсах і змаганнях, майстер-класах, ігрових програмах, походи в гори разом із своїм загоном створять особливий настрій на всю зміну і запам’ятаються надовго. Завершить зміну феєричний флешмоб «У нашім серці – Україна!», присвячений Дню Конституції України.

Основні заходи:

Загальноартеківські: спортивно-розважальна гра «Україна – спортивна країна»; флешмоб «У нашім серці – Україна!»;

Табірні: туристично-пізнавальна гра «Турград»; підйом на гору Буковель; туристичні походи на г. Бабин Погар, г. Хом’як, підкорення г. Говерла; творчі конкурси «Планета талантів»; пізнавально-розважальна гра «Загін, вожатий, я – артеківська сім’я»; вечір біля багаття «Артеківська дружба не знає кордонів»; ігрова програма «Смачно по-українськи!»; дискотека «З Артеком навколо світу»; фольк-паті «Я люблю Україну!»; спортивно-розважальний квест з елементами кросфіту «Буковельські перегони»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: перехрестя спілкування «Дружба не знає кордонів»; відкритий мікрофон «Моя життєва стратегія»; музичні ескізи «Я малюю пісню».

3 зміна «Територія квесторію» 2-10 липня

У глибині карпатських лісів, у мальовничому Буковелі, за лінією, де закінчується озеро Молодості, починається територія квесторію – дитячий табір «Озерний». Життя юних і впевнених, в серці яких – романтика, а в крові – адреналін. У походах і пригодах гартуються їх характер і м’язи, пізнаються нові дороги, з’являються друзі на все життя. Цінуються у тому квесторії правда і щирість, дотепність і розум, надійність і віра в добро. Над нашим містечком гордо майорять два прапори: синьо-жовтий та білий, на полотні якого зображено різнобарвну аутентичну квітку. Вечорами легкий вітерець приносить запах багаття, а місяць розносить над водою гітарні акорди. Вранці бадьоре сонце освітлює красу гірських хребтів, які будуть обов’язково підкорені! Знайди нас: 48° північної широти; 24° східної довготи. І не забудь взяти з собою надійного друга. А ще на території нашого квесторію відбудеться висадка творчого десанту: в програмі зміни – майстер-класи й творчі зустрічі з Президентом фестивалю дитячого кіно Риммою Зюбіною та з відомими акторами, перегляд кінофільмів та мультфільмів.

Основні заходи:

Загальноартеківські: церемонія відкриття та закриття фестивалю дитячого кіно; спортивно-розважальна гра «Зустріч на Олімпі» та аква-шоу «Ведмедик Бука і К*» за участю відомих акторів; кіно-компас «Золота фільмотека»; фестиваль кліпів «Співають кіногерої»; вечір біля багаття «Озерний вітає гостей»; змагання з артболу, футболу, настільного тенісу; театр життя «Підліток і світ»;

Табірні: туристично-пізнавальна гра «Турград»; підйом на гору Буковель; туристичні походи на г. Бабин Погар, г. Хом’як, підкорення г. Говерла; інтелект-паті «Таємнича експедиція»; диско-шоу «Велике перевтілення»; творчий конкурс «Оце талант!»; спортивні змагання з артболу, волейболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; спортивно-розважальний квест з елементами кросфіту «Буковельські перегони»;

Загонові: майстер-класи з техніки в’язання туристичних вузлів, домедичної допомога та переноски потерпілого (кокон), семафорної абетки, альптехніки та навісної переправи; катання на катамаранах і спортивних велосипедах; розважально-пізнавальна гра «Моя країна – Україна!».

Спеціальний проект – ІІ Фестиваль дитячого кіно (4-8 липня).

4 зміна «Пригодницький лабіринт» 11-19 липня

Всі діти знають, що літо – пора відпочинку, драйву, радощів і веселих пригод! А найдосвідченіші і найталановитіші вожаті впевнені, що найкрутіші пригоди чекають дітей саме в «Озерному». Чому? Тому що життя в нашому таборі ламає всі стереотипи міських буднів. Насичене киснем і смерековим ефіром повітря Буковелю спонукає до фізичної, інтелектуальної й творчої активності, зміцнює імунітет. Умови життя в наметовому таборі непомітно гартують тіло і характер, близькість із природою тішить душу.

Саме в нашому туристичному таборі створено оптимальні умови для активного і безпечного відпочинку. Діти вчаться розуміти мову рослин і природних явищ, тлумачити поведінку тварин, орієнтуватися у незнайомій місцевості, знати і поважати традиції Батьківщини та інших країн. Вчаться бути витривалими і впевненими у собі, жити за законами добра, любові, праці, справедливості. Діти й дорослі в «Озерному» – друзі. Ми – команда, ми – разом! І це наша головна перевага!

Основні заходи:

Загальноартеківські: театр життя «Підліток і світ»; конкурс відеороликів «"Артек" відкриває таланти»;

Табірні: туристично-пізнавальна гра «Турград»; підйом на г. Буковель; туристичні походи на г. Довга, г. Хом’як, підкорення г. Говерла; спортивно-інтелектуальна гра «Ідеальна команда»; street-party «Шалена вечірка»; творчий конкурс «Усякого таланту мішок та квантум»; вечір біля багаття «Легенди Прикарпаття»; спортивні змагання з артболу, волейболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; спортивно-розважальний квест із елементами кросфіту «Буковельські перегони»;

Загонові: гра-імітатор «Виживання в екстремальних умовах»; майстер-класи з техніки в’язання туристичних вузлів, домедичної допомоги та переноски потерпілого (кокон), семафорної абетки, альптехніки та навісної переправи; катання на катамаранах і спортивних велосипедах; розважально-пізнавальна гра «Україна: відоме і загадкове».

5 зміна «Лідер СтарТін» 20-28 липня

Стоячи біля підніжжя гори і дивлячись на її верхівку, людині здається, що підкорити її нереально, проте, інтерес і наполегливість допомагають їй піднятися. Крок за кроком людина долає перешкоди і підкорює висоту. Підйом на гору, як ніщо інше, надихає на нові подвиги, надає впевненості в собі й заряджає ентузіазмом оточуючих.

Програма табору націлена на здобуття дітьми нових знань, умінь і навичок, які допоможуть їм бути конкурентоспроможними в сучасному житті. Походи, спортивні змагання, квести і творчі конкурси сприяють розвитку фізичних можливостей і витривалості організму. У «Школі іміджу і дебатів» артеківці розвинуть організаторські якості, навички ефективного спілкування, уміння відповідати за свої вчинки, працювати в команді.

Разом із Костянтином Грубичем, відомим тележурналістом, автором книги «Смачна країна» озерники приготують смачні й корисні смаколики на кухні Костянтином Грубичем артеківці зможуть приготувати різні смаколики на Святі української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем».

Чесне, відкрите, талановите, сильне духом покоління – це наші діти, це майбутнє нашої країни. Команда «Озерного» чекає на цікаві зустрічі й нові знайомства!

Основні заходи:

Загальноартеківські: творчі презентації загонів «Ми – твоє майбутнє, Україно!»; відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Олімпійці серед нас»; змагання з артболу та футболу; свято української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем»; толока добра «Добро починається з мене»;

Табірні: туристично-пізнавальна гра «Турград»; підйом на г. Буковель; туристичні походи на г. Бабин Погар, г. Хом’як, підкорення г. Говерла; спортивно-інтелектуальна гра «В здоровому тілі – здоровий дух!»; creative-party «Україно, вперед!»; творчий конкурс «Я зроблю це краще всіх!»; вечір біля багаття «Легенди Прикарпаття»; спортивні змагання з волейболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; спортивно-розважальний квест з елементами кросфіту «Буковельські перегони»;

Загонові: гра-імітатор «Як вижити в екстремальних умовах»; майстер-класи з техніки в’язання туристичних вузлів, домедичної допомоги та переноски потерпілого (кокон), семафорної абетки, альптехніки та навісної переправи; катання на катамаранах і спортивних велосипедах; розважально-пізнавальна гра «Україна: вчора, сьогодні, завтра»; школа іміджу й дебатів «Складові успіху».

Спеціальний проект – Свято української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем» (22-24 липня).

6 зміна «Олімпійська надія» 29 липня – 6 серпня

Активність, фізичне здоров’я і витривалість тримаються в тренді з часів Древньої Греції. Рівень інтелектуальної діяльності мозку також залежить від рівня фізичної активності людини. Табір «Озерний» зібрав найкращу команду прихильників здорового способу життя, любителів та професіоналів різних видів спорту. Озерники не уявляють свого життя без мандрів і пригод. А почуття гумору, творчість і вигадки вже традиційно щодня в «Озерному».

Спільно із українськими дитячими письменниками Ларисою Ніцой, Сашком Лірником, Марією Морозенко, Дмитром Лазуткіним діти поринуть у незвичайний фантастичний світ книг, де на них чекають чудові пригоди, великі відкриття непізнаних таємниць, подорожі незвіданими стежками, підкорення найвищих вершин…

Олімпійська надія – артеківці «Озерного» – з радістю святкуватимуть перемогу руху і здоров’я. На них чекають тренування та змагання з артболу, футболу, пляжного волейболу, дартсу, шахів, шашок та участь у веселій спортландії. Також в програмі майстер-класи з паркуру, воркауту. Якщо ти це зробиш краще за інструктора з фізкультури табору – ласкаво просимо!

Основні заходи:

Загальноартеківські: толока добра «Діти – дітям!»; змагання з артболу й футболу, церемонії відкриття та закриття ІІ Фестивалю дитячої книги «Читай українське!»; конкурс літературної творчості «Дивовижні пригоди Ведмедика Буки»; спортландія на воді «У пошуках скарбів»;

Табірні: туристично-пізнавальна гра «Турград»; підйом на г. Буковель; туристичні походи на г. Довга, г. Хом’як, підкорення г. Говерла; спортивно-інтелектуальна гра «Здоровим бути модно!»; дискотека «Стиляги»; творчий конкурс «Таланту багато не буває!»; вечір біля багаття «Легенди Прикарпаття»; спортивні змагання з артболу, волейболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; майстер-класи з паркуру та воркауту від вожатих «Озерного»; турнір ранкових зарядок «Ви зробили цей день!»; спортивно-розважальний квест з елементами кросфіту «Буковельські перегони»;

Загонові: гра-імітатор «Виживання в екстремальних умовах»; майстер-класи з техніки в’язання туристичних вузлів, домедичної допомоги та переноски потерпілого (кокон), семафорної абетки, альптехніки та навісної переправи; катання на катамаранах і спортивних велосипедах; розважально-пізнавальна гра «Я люблю Україну!»; лабіринт-квест «Сторінками улюблених книг».

Спеціальний проект – ІІ Фестиваль дитячої книги «Читай українське!» (3-7 серпня).

7 зміна «Козацькому роду нема переводу» 7-15 серпня

У нашому таборі вельми шануються славні й добрі традиції українського козацтва. Це міцна дружба й побратимство, перевірені в піших походах, спортивних змаганнях, веселих конкурсах і туристичному побуті. Це фізична вправність, здоров’я і краса. Походи, спортивні змагання та ігри на свіжому повітрі тримають в тонусі організм, а культ чистоти і охайності, прийнятий в таборі, робить надзвичайно привабливими юних туристів «Озерного».

Ми любимо і поважаємо свої родини. Нам подобається, коли у залі для глядачів сидять бабусі й дідусі, подобається, коли карпатські вершини долають разом із загоном чиїсь батьки або сестрички й братики. Ми цінуємо, любимо і поважаємо свою землі, свою Батьківщину. Кожен озерник має за честь зійти на Говерлу і заспівати з товаришами на підкореній висоті потужно і гордо Гімн України. І почуття вселенської гордості за себе і українців єднає сотні знайомих і незнайомих сердець.

Наш табір цінує нові знання, готовий вчитися і пізнавати цей чудовий світ разом з дітьми із різних областей України та інших країн. Озерники всіх заїздів, місце збору не змінне!

Основні заходи:

Загальноартеківські: толока добра «Діти – дітям!»; вечір біля багаття «Озерний вітає гостей»;

Табірні: туристично-пізнавальна гра «Турград»; підйом на г. Буковель; туристичні походи на г. Бабин Погар, г. Хом’як, підкорення г. Говерла; спортивно-інтелектуальна гра «Козацькому роду нема переводу»; паті-на-хаті в стилі українських вечорниць; творчий конкурс «Веселка талантів»; вечір біля багаття «Козацькі посиденьки»; спортивні змагання з артболу, волейболу, дартсу, шахів, шашок, спортивне орієнтування; спортивно-розважальний квест з елементами кросфіту «Буковельські перегони»;

Загонові: гра-імітатор «Виживання в автономних умовах»; майстер-класи з техніки в’язання туристичних вузлів, домедичної допомоги та переноски потерпілого (кокон), семафорної абетки, альптехніки та навісної переправи; катання на катамаранах і спортивних велосипедах; розважально-пізнавальна гра «З Україною в серці».

8 зміна «Здорові діти – здорова нація» 16-24 серпня

Здоровим бути модно! Здорові діти – це національний скарб, і ми заохочуємо дітей та підлітків до активного, здорового способу життя, аби будувати міцну і щасливу націю.

У таборі «Артек-Буковель» є всі умови для фізичного, творчого, морального та духовного розвитку дитини. Ранкова гімнастика, заняття з плавання в басейні, катання на велосипедах, веломобілях, катамаранах, квадроциклах, походи в гори, спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування, екскурсії; відвідування скеледрому й екстрим-парку, різноманіття творчих та інтелектуальних програм, конкурсів і змагань – це лиш частина великого пазлу, з якого складається зміна «Здорові діти – здорова нація».

Розвиток і підтримка творчого потенціалу дітей, направлені на поглиблення знань, взаєморозуміння культурного, етнічного і мовного різноманіття, ціннісне ставлення до власного здоров'я як найціннішого скарбу є основною ідеєю зміни.

Основні заходи:

Загальноартеківські: конкурс відеороликів «Наш загін»; змагання з артболу, футболу, настільного тенісу; акція «Промені добра»;

Табірні: квест «"Артек-Буковель": крок за кроком»; гра-вікторина «Україна: події, імена, традиції»; похід на Говерлу і підняття Державного прапора України; експрес-квест «Подорожуємо Україною»; фольк-паті «Українські вечорниці»; дискотека «Ми – єдині!»; бенефіс дитячих талантів «Ми – діти твої, Україно!»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: інтелект-подіум «Сім чудес України»; майстер-класи з техніки в’язання туристичних вузлів, домедичної допомоги та переноски потерпілого (кокон), семафорної абетки, альптехніки та навісної переправи; катання на катамаранах і спортивних велосипедах; гра-презентація «Я – українець!»

Спеціальний проект – Свято спорту «Здоровим бути модно!» (18-20 серпня).

Табір "ЛІСОВИЙ"

Відпочинок влітку в Карпатах – відмінна пропозиція для любителів активно й весело провести час. Діти допитливі, а табір «Лісовий» дозволяє задовольнити їхні інтереси: походи і квести, ігри та різноманітні майстер-класи – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення. Табір у лісі – це поєднання свіжого повітря і цікавих занять, які дозволяють зробити канікули не просто чудовими, а по-справжньому незабутнім.

Головна перевага «Лісового» табору – це спеціально розроблена програма відпочинку, яка сприяє розвитку у дітей творчих нахилів, спортивних здібностей, а також відчуття відповідальності, лідерства, самостійності та організованості.

Вік дітей: 8-17 років.

Тривалість: 13 діб.

Проживання: комфортабельні дерев’яні котеджі готелю «Буковель» 3*. Розміщення дітей відбуваєтьсч від 3 до 6 в залежності від категорії номера, з усіма зручностями: санвузол, душ та необхідна побутова техніка. Зовсім поруч розташований медичний корпус. Лікарі перебувають на цілодобовому чергуванні.

Харчування: діти харчуються 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. У меню збалансовані страви, соки та свіжі фрукти, приготовані згідно стандартів харчування дітей у таборі.

Програма змін 2017. Табір "Лісовий"

0 зміна «Мої вершини» 29 квітня – 6 травня

Дитячий табір «Артек-Буковель» – лабораторія соціального успіху підростаючого покоління. Тут діти активно відпочивають, самореалізуються й творчо розвиваються. Ситуація успіху в цікавій та значущій діяльності, визнання оточуючих, розуміння дитиною важливості її особистого внеску в загальну справу спонукають прагнути до нових високих досягнень, нових вершин.

Девіз зміни: «Ми всі успішні, тому що ми – команда!»

Разом придумуємо назву загону, девізи, кричали, готуємо виступи до творчих заходів, долаємо перешкоди у змаганнях, уболіваємо й підтримуємо один одного в різноманітних конкурсах, підкорюємо вершини, презентуємо свої досягнення та разом радіємо нашим перемогам.

Фінальним заходом зміни, вершиною досягнень кожного артеківця і загону стане творчий бенефіс «Ми – артеківська команда!» – свято талантів, натхнення та успіху.

Основні заходи:

Табірні: квест «”Артек-Буковель”: крок за кроком»; творчі презентації загонів «Наш перший успіх»; відкриття спортивного клубу «Олімпія»; спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок; ігрова програма «Загін, вожатий, я – це артеківська сім’я»; спортивно-розважальна гра «Ми – олімпійці!»; IQ-квест «Планета успішних»; гала-концерт «Таланти планети "Артек"»; ерудит-шоу «Піраміда знань»; творчий бенефіс «Ми – артеківська команда!»; Презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю”»;

Загонові: відкритий мікрофон «Моя життєва стратегія»; лабіринт спілкування «Портрет успішної людини»; інформаційний портал «Успіх у наших руках».

1 зміна «“Буковель“ і Я стартуємо в літо» 2 червня – 15 червня / 7 червня – 15 червня

Зміна «“Буковель “ і Я стартуємо в літо» – це саме та пора, коли весь «Буковель» починає перетворюватися на сонячну, привітну та затишну Країну дитячих мрій. Ця дивовижна Країна щодня наповнюється дзвінкими радісними голосами та щирими посмішками дорослих і дітей. Підкорення вершин разом із своїми друзями та улюбленими вожатими, відкриття нових горизонтів та пізнання себе – все це чекає на дітей вже у червні. Неймовірні пригоди, приємні сюрпризи, спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування, походи в гори, екскурсії закружляють усіх учасників зміни у стрімкій круговерті та поведуть до особистих перемог та успіхів.

Основні заходи:

Табірні: квест «“Артек-Буковель“ від А до Я»; творчі презентації загонів «Ура! Ми в “Артек-Буковелі“»; походи в гори, екскурсії; відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна гра «Спортландія по-буковельськи», змагання із артболу, футболу, настільного тенісу; IQ-квест «Планета успішних»; гра-експедиція «Мандруємо країнами світу»; гуртки і творчі майстерні; гала-концерт «Літній зорепад»; диско-шоу «Літо! “Артек“! “Буковель“!», креатив-паті «Наш зірковий час»; бенефіс дитячих талантів «Сузір’я успіху»; презентація «Книги рекордів “Артек-Буковелю“»;

Загонові: перехрестя спілкування «Дружба не знає кордонів»; аукціон ідей «Мій шлях до успіху». Спеціальний проект – ІV Міжнародний дитячий фестиваль творчості «Буковельський зіркафест» (14-17 червня).

2 зміна «З Днем народження, "Артек-Буковель"!» 16 червня – 29 червня

16 червня для нашого табору особливий день – це День його народження! У програмі святкові, яскраві й захоплюючі події, що подарують дітям запал, позитивні емоції та враження – і це лише початок. Участь у квестах, творчих і пізнавальних конкурсах, спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування, екскурсії, майстер-класи, ігрові програми, походи в гори разом із своїм загоном створять казковий настрій на всю зміну і запам’ятаються надовго. Спільно із українськими дитячими письменниками артеківці поринуть у незвичайний та фантастичний світ книг, де на них чекають чудові пригоди разом із літературними героями, великі відкриття непізнаних таємниць, подорожі незвіданими стежками, підкорення найвищих вершин. Так народжуються лідери! Завершить зміну феєричний флешмоб «У нашім серці – Україна!», присвячений Дню Конституції України.

Основні заходи:

Загальноартеківські: свято «З Днем народження, "Артек-Буковель!"»; творчі презентації загонів «Таємничий світ дитячої мрії»; конкурс та виставка соціальних проектів «"Артек-Буковель" у 2025 році»; спортивно-розважальна гра «Україна – спортивна країна»; змагання з артболу й футболу; флешмоб «У нашім серці – Україна!»;

Табірні: квест «"Артек-Буковель": крок за кроком»; пізнавально-розважальна гра «Загін, вожатий, я – артеківська сім’я»; екскурсії; вечір біля багаття «Артеківська дружба не знає кордонів»; походи в гори; хобі-клуби; ігрова програма «Смачно по-українськи!»; спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; дискотека «З "Артеком" навколо світу»; гуртки і творчі майстерні; фольк-паті «Я люблю Україну!»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: перехрестя спілкування «Артеківець сьогодні – Артеківець завжди!»; гра-конкурс «Крок до успіху»; музичні ескізи «Я малюю пісню».

Спеціальний проект – ІV Міжнародний дитячий фестиваль творчості «Буковельський зіркафест» (14-17 червня)

3 зміна «Альтернатива – творчий екстрим!» 30 червня – 13 липня

Зміна проектується як дитяча академія майстерності, «професійного росту». Девіз зміни – «Разом йдемо до перемог!» За чотирнадцять днів діти стануть учасниками заходів найрізноманітнішого спрямування. Під час загонових справ артеківці зможуть продемонструвати свої захоплення і здібності, навчаться працювати разом у команді. Ігрові програми надихнуть їх розвивати інтерес до художнього мистецтва. Спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії сприятимуть гартуванню витримки та спритності, пізнавальні заходи – розширять кругозір та додадуть впевненості. Майстер-класи й творчі зустрічі з Президентом фестивалю дитячого кіно Риммою Зюбіною та з відомими акторами, перегляд кінофільмів та мультфільмів відкриють чарівний світ дитячого кіно. Кожен захід стане для артеківців значущою подією, яка запам’ятається на все життя і стане одним із перших кроків до великого успіху в майбутньому.

Основні заходи:

Загальноартеківські: церемонія відкриття та закриття фестивалю дитячого кіно; спортивно-розважальна гра «Зустріч на Олімпі» та аква-шоу «Ведмедик Бука і К*» за участю відомих акторів; кіно-компас «Золота фільмотека»; фестиваль кліпів «Співають кіногерої»; вечір біля багаття «Озерний вітає гостей»; театр життя «Підліток і світ»; змагання з артболу, футболу, настільного тенісу;

Табірні: квест «Я все знаю про "Артек-Буковель"»; творчі презентації загонів «Сонячні кадри канікул»; свято творчості «Буковельська веселка»; творчі зустрічі та майстер-класи з акторами, перегляди кінофільмів; екстрим-випробування «Я – переможець!»; гуртки і творчі майстерні; спортивні змагання з дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; музичний марафон «До, ре, мі»; пізнавальна гра «Я відкриваю світ»; IQ-квест «Планета успішних»; дискотека «Разом до перемог!»; креатив-паті «Музика сінема»; ретро-паті «Стиляги»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: гра-кросворд «Видатні особистості українського кінематографу»; конкурсна програма «Я – майбутній актор».

Спеціальний проект – ІІ Фестиваль дитячого кіно (4-8 липня)

4 зміна «Моя країна – Україна!» 14 липня – 27 липня

Серед карпатських смерек гордо лунає: «Моя країна – Україна!» Це артеківці, які приїхали з різних регіонів нашої країни, заявляють про свою любов до Батьківщини, її стрімких річок, глибоких озер, мальовничих світанків, високих гір. Хоч табір «Артек-Буковель» лише маленька частина неосяжної української мозаїки, наші вожаті є прикладом патріотизму та відданості своїй Вітчизні. Вони старанно збагачують свої знання про історію, звичаї та культуру України, розвивають та удосконалюють здібності в різних видах діяльності, щоб передати свої знання та вміння дітям – світлому майбутньому нашої держави.

Впродовж зміни артеківці стануть дослідниками найцікавіших історій та легенд про видатних особистостей України, відкриють для себе нові найкрасивіші куточки України, дізнаються про таємниці гуцульських звичаїв і традицій, стануть учасниками екскурсій, походів у гори, спортивних змагань з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування. Разом із відомим телеведучим, журналістом, майстром смачної кухні Костянтином Грубичем діти зможуть приготувати різні смаколики на Святі української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем».

Основні заходи:

Загальноартеківські: творчі презентації загонів «Ми – твоє майбутнє, Україно!»; відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Олімпійці серед нас»; змагання з артболу та футболу; свято української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем»; толока добра «Добро починається з мене»;

Табірні: квест «"Артек-Буковель" і Я»; творчі конкурси «Світ дитячих мрій»; ігрова програма «Секрети української кухні»; експрес-квест «Відкриваймо Україну разом!»; пісенний конкурс «Фантазії літа»; спортивні змагання з дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; фольк-паті «Україно – вперед!»; гуртки і творчі майстерні; дискотека «Галактика драйву»; музичний марафон «До, ре, мі»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: вечір-презентація «Українські обереги»; усний журнал «Ліга видатних українців»; заочна подорож «Хай світ пізнає Україну».

Спеціальний проект – Свято української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем» (22-24 липня).

5 зміна «Мистецька палітра» 28 липня – 10 серпня

Активний відпочинок, пізнавальна різноманітна діяльність, команда творчість, самореалізація – все це можливо у школі творчого успіху для підростаючого покоління у таборі «Лісовий». Незбагненний світ почуттів, мрій, інтересів, бажань і здібностей робить кожну дитину по-своєму унікальною. Артеківці впродовж зміни візьмуть участь у спортивних змаганннях з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивному орієнтуванні; походах у гори, екскурсіях.

Спільно із українськими дитячими письменниками Ларисою Ніцой, Сашком Лірником, Марією Морозенко, Дмитром Лазуткіним діти поринуть у незвичайний фантастичний світ книг, де на них чекають чудові пригоди, великі відкриття непізнаних таємниць, подорожі незвіданими стежками, підкорення найвищих вершин.

Всі свої знання та вміння артеківці продемонструють в кінці зміни під час ерудит-марафону «Великі досягнення людства» та фестивалю пісні «Мелодії з улюблених творів».

Основні заходи:

Загальноартеківські: танц-марафон «Калейдоскоп артеківських танців»; толока добра «Діти – дітям!»; змагання з артболу й футболу, церемонії відкриття та закриття ІІ Фестивалю дитячої книги «Читай українське!»; конкурс літературної творчості «Дивовижні пригоди Ведмедика Буки»; спортландія на воді «У пошуках скарбів»; IQ-квест «Планета успішних»; фестиваль пісні «Мелодії з улюблених творів»;

Табірні: творчі презентації загонів «Одного разу в "Артек-Буковель"»; свято творчості «Фантазії літа»; відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна гра «Олімпійське сузір’я»; розважальна програма «Академія гри»; музичний марафон «До, ре, мі»; майстер-класи й творчі зустрічі з відомими дитячими письменниками; дискотека «Стиляги»; танцювальна програма «Стартінейджер»; гуртки і творчі майстерні; спортивні змагання з дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; ерудит-марафон «Великі досягнення людства»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: гра-мандрівка «Подорож у світ мудрих думок»; лабіринт-квест «Сторінками улюблених книг», конкурс ілюстрацій «Мистецька палітра».

Спеціальний проект – ІІ Фестиваль дитячої книги «Читай українське!» (3-7 серпня).

6 зміна «Здорові діти – здорова нація» 11 серпня – 24 серпня

Здоровим бути модно! Здорові діти – це національний скарб, і ми заохочуємо дітей та підлітків до активного, здорового способу життя, аби збудувати міцну і щасливу націю.

У таборі «Артек-Буковель» є всі умови для фізичного, творчого, морального та духовного розвитку дитини. Ранкова гімнастика, заняття з плавання в басейні, катання на велосипедах, веломобілях, катамаранах, квадроциклах, походи в гори, відвідування скеледрому й екстрим-парку, різноманіття творчих, інтелектуальних, пізнавальних програм, конкурсів, спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування, екскурсії – це лише частина великого пазлу, з якого складається зміна «Здорові діти – здорова нація».

Впродовж зміни артеківці зможуть навчитися цінувати своє здоров'я, любити себе, не шкодувати часу на фізичні вправи, робити своє життя насиченим і цікавим, жити позитивними емоціями і посміхатися частіше. І головне: вони запам'ятають, що здоров'я – найцінніший скарб, без якого немає сьогодення, немає майбутнього.

Основні заходи:

Загальноартеківські: конкурс відеороликів «Наш загін»; IQ-квест «Планета успішних»; свято спорту «Здоровим бути модно!»; змагання з артболу, футболу, настільного тенісу; акція «Промені добра»;

Табірні: квест «Артек-Буковель: крок за кроком»; гра-вікторина «Україна: події, імена, традиції»; похід на Говерлу і підняття Державного прапора України; експрес-квест «Подорожуємо Україною»; свято «З Днем Незалежності, Україно!»; гуртки і творчі майстерні; спортивні змагання з дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; фольк-паті «Українські вечорниці»; дискотека «Ми – єдині!»; бенефіс дитячих талантів «Ми – діти твої, Україно!»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: інтелект-подіум «Сім чудес України»; гра-презентація «Я – українець!»

Спеціальний проект – Свято спорту «Здоровим бути модно!» (18-20 серпня).

Табір "ГІРСЬКИЙ"

Унікальна можливість підвищити рівень володіння розмовною англійською мовою під час літніх канікул. У таборі«Гірський» діти в першу чергу оздоровлюються і займаються активним відпочинком. Вивчення мови відбувається в процесі відпочинку, спілкування з вожатими, носіями мови зі Сполучених Штатів Америки і Великобританії та іншими дітьми.

У нашому таборі дітей, чекають захоплюючі конкурси, вікторини, майстер-класи та танцювальні батли, тематичні дискотеки та бали, піші екскурсії в гори, плавання в басейні. Спеціальна програма з плавання дозволяє вашій дитині навчитися плавати, якщо вона не має таких навичок. І, найголовніше, – практика вільного спілкування з іноземцями.

Що ж до навчання – то воно повною мірою допоможе дитині розкрити свій потенціал та у невимушеній формі удосконалити свої знання іноземною мовою. Курс занять складаєтся з 2 тижнів, включає в себе практику спілкування на найбільш популярні теми з життя дітей.

Крім того, повсякденне життя у таборі буде базуватися на освоєнні правил етикету. Ваші діти розвинуть у собі якості справжніх леді та джентельменів, підвищать культуру спілкування та поведінки.

Вік дітей: 10-17 років.

Тривалість зміни: 13 діб.

Місце знаходження: табір знаходиться в серці Карпат на туристичному комплексі «Буковель».

Проживання: діти проживають в 5* готелі Radisson Blu Резорт, Буковель, на висоті 1100 метрів над рівнем моря. Комфортні двомісні номери вищого класу: санвузол, душ та вся необхідна побутова техніка.

Харчування: 5-ти разове збалансоване харчування в ресторані готелю. У меню різноманітні страви, що відповідають віковим особливостям, соки та свіжі фрукти, приготовані відповідно до стандартів харчування дітей у таборі.

Програма змін 2017. Табір "Гірський"

2 зміна «З Днем народження, "Артек-Буковель"!» 16 червня – 29 червня

16 червня для нашого табору особливий день – це День його народження! У програмі святкові, яскраві й захоплюючі події, що подарують дітям запал, позитивні емоції та враження – і це лише початок. Участь у квестах, творчих і пізнавальних конкурсах, спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування, екскурсії, майстер-класи, ігрові програми, походи в гори разом із своїм загоном створять казковий настрій на всю зміну і запам’ятаються надовго. Завершить зміну феєричний флешмоб «У нашім серці – Україна!», присвячений Дню Конституції України.

Основні заходи:

Загальноартеківські: свято «З Днем народження, "Артек-Буковель"!»; творчі презентації загонів «Таємничий світ дитячої мрії»; конкурс та виставка соціальних проектів «Артек-Буковель у 2025 році»; спортивно-розважальна гра «Україна – спортивна країна»; змагання з артболу й футболу; флешмоб «У нашім серці – Україна!»;

Табірні: квест «"Артек-Буковель": крок за кроком»; пізнавально-розважальна гра «Загін, вожатий, я – артеківська сім’я»; екскурсії; вечір біля багаття «Артеківська дружба не знає кордонів»; походи в гори; хобі-клуби; акція, присвячена Дню Конституції України; ігрова програма «Смачно по-українськи!»; спортивні змагання з дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; дискотека «З Артеком навколо світу»; гуртки і творчі майстерні; фольк-паті «Я люблю Україну!»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: перехрестя спілкування «Артеківець сьогодні – Артеківець завжди!»; гра-конкурс «Крок до успіху»; музичні ескізи «Я малюю пісню».

Спеціальний проект – ІV Міжнародний дитячий фестиваль творчості «Буковельський зіркафест» (14-17 червня).

3 зміна «English summertime» 30 червня – 13 липня

Спілкування з ровесниками і носіями мови англійською? Так! У «Гірському» можливо все! Адже в карпатському «Артеку» мрії здійснюються. Заочна подорож країнами світу починається і закінчується в "Буковелі". У кожній країні на артеківців чекатимуть цікаві завдання англійською мовою, виконавши які, можна знайти захований скарб. У Єгипті потрібно буде розшифрувати давньоєгипетський манускрипт цариці Клеопатри, в Англії познайомитися за всіма правилами етикету з королевою Єлизаветою, у Бразилії на феєричному карнавалі за маскою впізнати персонажів відомих літературних творів. Франція відкриє для мандрівників найвизначніші архітектурні пам’ятки, у Китаї діти спробують написати лист за допомогою ієрогліфів.

На зупинках мандрівників чекають спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії. Майстер-класи й творчі зустрічі з Президентом фестивалю дитячого кіно Риммою Зюбіною та з відомими акторами, перегляд кінофільмів та мультфільмів відкриють чарівний світ дитячого кіно.

Всі пригоди подорожі світом діти зафільмують і сфотографують за спеціальними тематичними підказками.

Основні заходи:

Загальноартеківські: церемонія відкриття та закриття фестивалю дитячого кіно; спортивно-розважальна гра «Зустріч на Олімпі» та аква-шоу «Ведмедик Бука і К*» за участю відомих акторів; кіно-компас «Золота фільмотека»; фестиваль кліпів «Співають кіногерої»; вечір біля багаття «Озерний вітає гостей»; змагання з артболу, футболу, настільного тенісу; театр життя «Підліток і світ»;

Табірні: квест «Friends and team»; спортивно-пізнавальна гра «Олімпійське сузір’я»; кінозал «Video Club»; брейн-ринг «What? Where? When?»; творчі зустрічі та майстер-класи з акторами, перегляди кінофільмів; імідж-коктейль «Life Stile»; артеківська масовка «Friendship»; дискотека «Smile»; ерудит-марафон «Я все знаю»; спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; фольклорна вітальня «English tradition»; творчі конкурси «Гірський має талант»; фотоквест «Спіймай мить»; флешмоб «I love "Artek-Bukovel"»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: розвиваюча гра «Еmotion»; тематичні проекти «Що я знаю про Англію»; перехрестя спілкування «Про дружбу і моїх друзів»; гра-кросворд «Видатні особистості українського кінематографу»; фольклорні посиденьки «Традиції моєї малої Батьківщини».

Спеціальний проект – ІІ Фестиваль дитячого кіно (4-8 липня).

4 зміна «Драйв Олімп і Я» 14 липня – 27 липня

Зміна для тих, хто активний, любить спорт і спілкування з природою, хто з гарним настроєм готовий підкорити Говерлу, випробувати себе на міцність і витримку в екстрим-парку і скеледромі. Драйву у ваш відпочинок додасть аdventure «Fort-Bukovel». Це буде справжня пригода-випробування: змагання на витривалість, кмітливість та силу волі. За кожне правильно виконане завдання учасники отримуватимуть ключ. Зібравши всі ключі у різноманітних випробуваннях, артеківці зможуть відкрити скриню з головним призом. У кожного є шанс стати переможцем! Дружня команда завжди поруч! Але звання почесного переможця гри «Fort-Bukovel» отримають найвідважніші і найкмітливіші

Впродовж зміни діти відкриють для себе нові найкрасивіші куточки України, дізнаються про таємниці гуцульських звичаїв і традицій. Разом із відомим телеведучим, журналістом, майстром смачної кухні Костянтином Грубичем артеківці зможуть приготувати різні смаколики на Святі української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем».

Основні заходи:

Загальноартеківські: творчі презентації загонів «Ми – твоє майбутнє, Україно!»; відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Олімпійці серед нас»; змагання з артболу та футболу; свято української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем»; толока добра «Добро починається з мене»;

Табірні: гра-квест «Шукачі пригод»; ерудит-шоу «Інтелектуали»; кросворд-піраміда «Олімпійські чемпіони»; IQ-квест «Планета успішних»; дискотека «Стиляги»; свято «Ой на Івана, Ой на Купала»; спортивні змагання з дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; вечір біля багаття «Від пісні до пісні, від серця до серця»; конкурс черлідерів; дискотека «Танцюють усі»; телеміст дружби «Zemmering – Bukovel»; Adventure «Fort-Bukovel»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: пізнавальний марафон «Чемпіони світу»; дискусійна гойдалка «Ярмарок спортивних секцій»; бліц-спілкування «Я – тобі, ти – мені», «Мандрівка до острова Здоров’я».

Спеціальний проект – Свято української кухні «Смачна країна з Костянтином Грубичем» (22-24 липня).

5 зміна «Business-Camp» 28 липня – 10 серпня

В унікальній атмосфері рольової гри «Світ успішних людей» артеківці зможуть навчитися керувати часом, ефективно використовувати свої здібності й ресурси. Неймовірно веселі, азартні, творчі змагання, ігри, пошукові екскурсії, тренінги та конкурси англійською мовою зроблять відпочинок цікавим, незабутнім і пізнавальним! Із особливостями управління власними фінансами, історією походження грошей познайомить гра з фінансової грамотності «My cash». Можна навіть навчитися купувати, продавати, здавати в оренду «власні» підприємства – цьому навчить гра «Монополія».

На спеціальному тренінгу «Intelligent voice» буде можливість розвинути власні ораторські здібності. Тренінг-гра «Мафія» з детективним сюжетом сприяє розвитку уваги, риторики, логічного мислення, інтуїції, вміння «читати» людей за їх мімікою і жестами.

Спільно із українськими дитячими письменниками Ларисою Ніцой, Сашком Лірником, Марією Морозенко, Дмитром Лазуткіним діти поринуть у незвичайний фантастичний світ книг, де на них чекають чудові пригоди, великі відкриття непізнаних таємниць, подорожі незвіданими стежками, підкорення найвищих вершин…

Завершить зміну «Економічна гра», під час якої учасники можуть заробити унікальні гроші – АртЄвро.

Основні заходи:

Загальноартеківські: танц-марафон «Калейдоскоп артеківських танців»; толока добра «Діти – дітям!»; змагання з артболу й футболу, церемонії відкриття та закриття ІІ Фестивалю дитячої книги «Читай українське!»; конкурс літературної творчості «Дивовижні пригоди Ведмедика Буки»; спортландія на воді «У пошуках скарбів»; IQ-квест «Планета успішних»; фестиваль пісні «Мелодії з улюблених творів»;

Табірні: творчі презентації загонів «"Артек" має таланти»; майстер-класи й творчі зустрічі з відомими дитячими письменниками; гуртки і творчі майстерні; спортивно-туристична гра «Стежка пригод»; спортивні змагання з спортивного орієнтування, дартсу, шахів, шашок; походи в гори, екскурсії; тренінг-гра «Intelligent voice», «Мафія», «Тайм-менеджмент»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: перехрестя спілкування «Дружба не знає кордонів»; лабіринт-квест «Сторінками улюблених книг», вечір біля багаття «Співаємо англійською».

Спеціальний проект – ІІ Фестиваль дитячої книги «Читай українське!» (3-7 серпня).

6 зміна «Здорові діти – здорова нація» 11 серпня – 24 серпня

Здоровим бути модно! Здорові діти – це національний скарб, і ми заохочуємо дітей та підлітків до активного, здорового способу життя, аби будувати міцну і щасливу націю.

У таборі «Артек-Буковель» є всі умови для фізичного, творчого, морального та духовного розвитку дитини. Ранкова гімнастика, заняття з плавання в басейні, катання на велосипедах, веломобілях, катамаранах, квадроциклах, походи в гори, спортивні змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування, екскурсії; відвідування скеледрому й екстрим-парку, різноманіття творчих та інтелектуальних програм, конкурсів і змагань – це лиш частина великого пазлу, з якого складається зміна «Здорові діти – здорова нація».

Розвиток і підтримка творчого потенціалу дітей, направлені на поглиблення знань, взаєморозуміння культурного, етнічного і мовного різноманіття, ціннісне ставлення до власного здоров'я як найціннішого скарбу є основною ідеєю зміни.

Основні заходи:

Загальноартеківські: конкурс відеороликів «Наш загін»; IQ-квест «Планета успішних»; свято спорту «Здоровим бути модно!»; змагання з артболу, футболу, настільного тенісу; акція «Промені добра»;

Табірні: квест «"Артек-Буковель": крок за кроком»; випуск газет-візиток «Країна здоров’я – "Артек-Буковель"»; гра-вікторина «Україна: події, імена, традиції»; похід на Говерлу і підняття Державного прапора України; експрес-квест «Подорожуємо Україною»; свято «З Днем Незалежності, Україно!»; гуртки і творчі майстерні; фольк-паті «Українські вечорниці»; дискотека «Ми – єдині!»; спортивні змагання з дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування; походи в гори, екскурсії; бенефіс дитячих талантів «Ми – діти твої, Україно!»; аукціон ідей «Збережемо здоров’я»; артеківська масовка «У колі друзів»; спортивно-пізнавальна гра «Олімпійська висота»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковель"»;

Загонові: вікторина «Ми обираємо здоровий спосіб життя»; квест «Старти надій», конкурс на краще еко-панно.

Спеціальний проект – Свято спорту «Здоровим бути модно!» (18-20 серпня).

Розпорядок дня

 • 7:30 – Підйом
 • 8:00 – Зарядка
 • 8:30 – Сніданок
 • 9:00 – 12:00 – Церемонії. Акції. Творчі, пізнавальні, спортивні конкурси, турніри, ігри, квести. Туристичні походи. Екскурсії.
 • 12:30 – Обід
 • до 15:30 – Абсолют (денний відпочинок)
 • 15:45 – Підвечірок
 • 16:00 – 18:00 – Церемонії. Акції. Творчі, пізнавальні, спортивні конкурси, турніри, ігри, квести. Туристичні походи. Екскурсії.
 • 18:30 – Вечеря
 • 19.30 – Загонові, загальнотабірні, загальноартеківські творчі, пізнавальні, спортивні заходи.
 • 21:30 – ІІ вечеря. Артеківське коло друзів (підведення підсумків дня).
 • 22:00 – Вечірній туалет
 • 22:30 – Відбій

Інформація для батьків

Шановні Батьки! Будь ласка, детально перегляньте та до кінця ознайомтесь із даною інформацією.

Перелік документів, які повинна мати дитина для участі в табірній зміні:

 • путівка в табір;
 • копія свідоцтва про народження;
 • медична довідка форми № 079/0;
 • довідка про щеплення;
 • довідка про епідеміологічне оточення.

В разі відсутності хоча б одного з документів, дитину не зможуть прийняти в табір.

Що необхідно взяти дитині в табір?

 • Одяг і взуття по сезону (штани – 2 пари, шорти), включаючи теплі речі (байка, светр з високим коміром, куртка з капюшоном – ввечері буває прохолодно).
 • Взуття (туристичні вологостійкі черевики або гумові чобітки, кросівки шкіряні на товстій підошві, тапочки гумові для душу).
 • Одяг для урочистих подій.
 • Спортивний одяг і взуття.
 • Головний убір від сонця.
 • Купальник (для дівчаток) або плавки (для хлопчиків).
 • Шкарпетки (тоненькі, теплі) і нижню білизну в достатній кількості.
 • Парасолька або дощовик.
 • Сидушка туристична.
 • Рюкзак 20-40 літрів.
 • Засоби особистої гігієни: рушник, мило для рук, мило для прання, зубна паста, зубна щітка, шампунь, хусточки (краще одноразові), дезодорант.
 • Предмети особистої гігієни для дівчаток.
 • Кишенькові гроші, але небагато.
 • Сценічні костюми, реквізити та музичні інструменти, якщо вони не великі за об’ємом та масою (дитина матиме змогу реалізувати свої таланти впродовж зміни).

Корисні поради

Подбайте про моральну та психологічну підготовку Вашої дитини. Зазвичай, дитина освоюється на новому місці і включається в нову групу через кілька днів після прибуття в табір. На цей період припадає найбільша кількість дзвінків із проханнями «забрати додому». Психологи радять батькам заздалегідь налаштувати дітей на оптимістичний лад, наголосити, що вони вже дорослі. Підкресліть, що Ви пишаєтеся їхньою самостійністю, розкажіть про нових друзів і позитивні враження, які вони обов’язково отримають під час перебування в МДЦ « Артек-Карпати-Буковель».

Дітям віком 6-9 років бажано позначити речі індивідуальною міткою.

Не варто давати дитині дуже багато речей. Бажано, щоб всі вони помістилися в одну спортивну сумку або валізу. Якщо Ви хочете дати своїй дитині в дорогу їжу, врахуйте, що їсти в автобусі не бажано. За санітарними нормами дітям дозволено тримати в кімнатах лише мінеральну воду, цукерки, печиво, вафлі. Всі інші продукти харчування, які Ви дасте дитині, будуть викинуті в день заїзду в табір.

Вранці в день відправки дитини в табір акуратно перевірте речі. Цигарки та шкідливі для дитини предмети забороняється брати з собою.

Протипоказання до прийому дитини в табір:

 • всі захворювання в гострому періоді;
 • всі форми туберкулезу різних органов і систем;
 • ревматизм в активному та міжприступному періоді, до зняття з диспансерного обліку;
 • набуті чи врожденні вади серця та судин;
 • гіпертонічна хвороба;
 • захворювання крові та кровотворних органів;
 • епілепсія чи інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • гострі психічні захворювання та реактивні стани;
 • бронхіальна астма;
 • виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки;
 • нефрит, пієлонефрит, нирково-кам̕яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • всі заразні, паразитарні захворювання шкіри (короста, грибкові захворювання і т. д.).

Що категорично заборонено брати з собою в табір?

 • наркотики;
 • спиртні напої (включаючи слабоалкогольні);
 • тютюнові вироби;
 • будь-яку піротехніку (петарди, хлопавки і т.д.);
 • ножі, рогатки і т.д. У разі виявлення у дитини вищеперелічених предметів вона буде достроково відрахована з табору без відшкодування вартості путівки. Якщо ж у дитини будуть виявлені наркотичні речовини, справу буде передано до міліції.

Що не рекомендується брати з собою в табір?

 • Велику суму грошей.
 • Цінні речі, які було б дуже шкода зламати або втратити (електронна книга, планшет, ноутбук, ювелірні вироби і т.д.).
 • Мобільний телефон.
 • Продукти харчування, що швидко псуються та напої.
 • Засоби від комарів (на ТК «Буковель» немає комарів).
 • Медичні засоби (є стаціонарний медпункт). Якщо дитина потребує якихось особливих медикаментів,обов’язково попередьте про це організаторів. Якщо Ваша дитина повинна приймати протягом зміни ліки на регулярній основі, їх необхідно передати лікарю, що проводить огляд при відправці.

Чому не рекомендується давати дитині в табір мобільний телефон?

Співробітники табору не несуть відповідальність за його збереження. Згідно з санітарними правилами і нормами пожежної безпеки електричні розетки в приміщеннях, де перебувають діти, не передбачені, а отже немає можливості для підзарядки мобільного телефону. Тривалі розмови по телефону, ігри, зберігання телефону під подушкою і т.п. негативно впливають на здоров’я дитини. Несвоєчасні телефонні розмови порушують режим роботи табору.

Як дізнатися про стан дитини в таборі?

При відправці дитини в табір поцікавтеся номерами мобільних телефонів педагогів загону і часом, зручному для дзвінка. Зателефонувавши педагогам, Ви отримаєте вичерпну інформацію про стан Вашої дитини.

Коли можна відвідати дитину в таборі?

Відвідування дітей у таборі можливо в будь-який день тижня з 8.30 до 13.30 і з 16.00 до 19.00. З 13.30 до 16.00 в таборі тихий час, діти в цей час сплять і відвідування заборонені. Однак, найбільш сприятливі для відвідування дні – субота і неділя. План роботи табору в ці дні спеціально складений з урахуванням можливого відвідування дітей батьками. Відвідування дітей особами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння не допускається.

Увага! У відповідності до Санітарних правил і норм України, Типовим положенням про дитячі позаміські табори, правилами внутрішнього розпорядку відвідування кімнат дітей категорично заборонено.

Як дістатися?

 • Автобусом або поїздом
 • Вам необхідно прибути в Івано-Франківськ.
 • Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – 110 км
 • Львів – ТК «Буковель» – 245 км
 • Тернопіль – ТК «Буковель» – 250 км
 • Чернівці – ТК «Буковель» – 160 км

Трансфер

Пропонуємо нову послугу: трансфер в табір та з табору додому.

 1. Ви економите свій час який мала б займати поїздка до табору.
 2. Вам не доведеться відпрошуватись з роботи чи просити когось знайомого щоб відвезли Ваших дітей.
 3. Вам не доведеться самостійно займатись пошуком транспорту чи квитків, адже працівники табору подбали вже про це за Вас.
 4. Ви віддаєте дітей під нагляд кваліфікованих педагогів-організаторів.
 5. Ви економите кошти не купуючи квитки для себе.
 6. Діти мають змогу познайомитись між собою ще під час поїздки до табору та знайти спільні інтереси. Завдяки цьому адаптаційний період для них пройде швидше в колі нових друзів.
 7. Переїзд відбувається вночі завдяки цьому діти прибудуть на місце виспані та з новими силами.

Вам не доведеться їхати за дітьми до табору по закінченню зміни та відриватись від своїх справ. Попереднє бронювання місць та проплата обов’язкові за 9 днів до поїздки. З собою мати копію свідоцтва про народження та довіреність від батьків з прикріпленими копіями паспорту одного з батьків.( форму довіреності Вам відправлять з номером рахунку)

В дорогу дітям рекомендуємо не давати продукти, що швидко псуються, а також які можуть викликати алергію. Залишаємо право за педагогом-організатором вилучати продукти які викликають сумніви, щоб забезпечити комфортну та безпечну подорож до табору.

Трансфер з м. Київ здійснюється тільки для таборів Лісовий та Гірський!

Київ - "Артек-Буковель" - 695 грн.

Зустріч на ЖД вокзалі о 20:00. Біля центрального входу Вас зустрінуть педагоги-організатори.

У вартість послуги входить:

 1. Проїзд потягом в вагоні купе
 2. Трансфер з Івано-Франківська до табору
 3. Супровід педагогом-організатором

«Артек-Буковель» - Київ - 795 грн

 • Проїзд потягом в вагоні купе
 • Трансфер з табору до Івано-Франківська
 • Супровід педагогом-організатором
 • Сухпайок в дорогу

Трансфер з м. Львів здійснюється тільки для таборів Лісовий та Гірський! Львів- «Артек-Буковель» - 490 грн. Трансфер відбувається комфортним автобусом зі Львова до табору «Артек-Буковель». Зустріч на ЖД вокзалі о 09:00. Біля центрального входу Вас зустрінуть педагоги-організатори.

Івано-Франківськ - «Артек-Буковель» - 190 грн. Кількість місць обмежена!!!

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б