GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
Телефон: (095) 500-7-888, (098) 894-94-93, (073) 894-94-93, (03472) 6-29-95 Email: valiza_online@ukr.net

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Наслідування Христа

ПЕРІОД: 15-22 листопада 8 днів

ПОЖЕРТВА: 820 $*

МАРШРУТ: Київ– Яффо – Капернаум – Кана – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галилейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Поле пастушків – Тель-Авів – Київ

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

 • авіапереліт в обидві сторони;
 • проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
 • духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
 • послуги дипломованого гіда;
 • 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
 • 7 сніданків та вечерь (шведський стіл).

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

 • чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
 • підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом 22 $ за час подорожі);
 • медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 200 грн. (залежно від віку);
 • дорога до Києва і назад, особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан в аеропорту, початок реєстрації, виліт.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) Переїзд у м. Тверія.

Поселення у готель, вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.

Божественна Літургія. Назарет. Базиліка Благовіщення. Церква святого Гавриїла. Криниця Діви Марії. Кана-Галілейська. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар. Гора Тавор – місце Преображення Господнього.

Переїзд до готелю, вільний час, вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.

Виїзд у Галілею. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галилейським озером (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи).

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель. Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм святого Іллі. Божественна Літургія. Панорама Бахайських садів.

Переїзд до готелю у Вифлеємі, поселення, вечеря. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур.

Відвідини Поля пастушків. Божественна Літургія.

Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо Молочний грот.

Переїзд до готелю, вільний час, вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.

Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія. Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони.

Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах.

Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Кумранські скелі на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту.

Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.

Єрусалим. Божественна Літургія. Тут відвідаємо Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ви побачите світлицю Таємної Вечері на горі Сіон – Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: Віа Долороза (Хресна дорга), Церква Успіння Божої Матері, церкву Отче Наш, Гробниця Давида, Стіна плачу. Вечірні молитви.

Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія.

Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього (стопа).

Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії.

Повернення в готель, вільний час, вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.

Виїзд у м. Лідда до гробниці Святого Юрія.

Переїзд до Яффо. Це одне з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо було засноване сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що саме тут Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Подячна Божественна Літургія.

Вільний час. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ *

 • Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.
 • Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
 • Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.
 • Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
 • Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

 

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 +38(03472)6-29-95
(095) 500-7-888, (095) 500-6-888
(098) 894-94-93, (098) 894-94-96
(073) 894-94-93, (073) 894-94-96
м. Калуш
вул. Хіміків, 2
пр-кт Лесі Українки, 14