GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
Телефон: (095) 500-7-888, (098) 894-94-93, (073) 894-94-93, (03472) 6-29-95 Email: valiza_online@ukr.net

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Хребет Пішконя, г.Негровець, с.Колочава

Пішконя — хребет в Українських Карпатах, у гірському масиві Ґорґани (Внутрішні Ґорґани). Хребет розташований у південно-східній частині Міжгірського району Закарпатської області.

Хребет простягається переважно з північного-заходу на південний схід. Проте його східна частина «повертає» на південь і навіть на південний захід, утворюючи велетенську дугу довкола верхів'їв річки Герсовця (ліва притока Тереблі). На південний схід від Пішконі розташований хребет Стримба, на схід — хребет Передня. Ті хребти відділені від Пішконі долиною річки Сухар.

Схили хребта порослі мохово-трав'яними та смереково-буковими угрупованнями з добре вираженою висотною поясністю. Вище — полонини. Трапляються невеликі озерця і кам'яні розсипища.

Найбільші вершини: Негровець (1707 м), Ясновець (1600 м), Дарвайка (1501,9 м).

Піднятись на хребет найзручніше зі сіл Синевир та Колочава.

Хребет лежить у межах Національного природного парку «Синевир».

Не́гровець — гора в Українських Карпатах, у масиві Внутрішні Ґорґани. Розташована в межах Міжгірського районуЗакарпатської області, на північний схід від с. Негровець і на схід від села Синевир.

Висота 1707,3 м (за іншими даними — 1712 м). Негровець — найвища вершина хребта Пишконя. Підніжжя і нижні схили гори вкриті лісами, вище — полонини, місцями є кам'яні осипища. Північні та південні схили стрімкі. На схід розташована гора Ясновець (1600 м), на захід — локальні вершини західної частини Пишконі, через які можна спуститись у долину річки Тереблі до села Синевир.

Гора розташована в межах Національного парку «Синевир».

Найближчі населені пункти: с. Негровець, Синевир.

Колоча́ва (угор. Alsókalocsa, чеськ. Koločava) – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним і корисним. Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі. Ласкаво просимо до гостинного краю під назвою Колочава!

Населення Колочави понад 7 тисяч осіб, протяжність із одного кінця села до другого 15 км. Село складається із п’яти приселків - мікрорайонів: Лази, Горб, Брадолець, Сухар, Мерешор. Через село протікають дві річки Теребля та її притока Колочавка. Відомий Чеський письменник Іван Ольбрахт писав про село Колочава (в російському перекладі) - "такое длинное, что не удивительно, если неискушенный путник, шагая по долине, мимо хат... потом мимо лугов и огородов, потом опять мимо хат, начинает испытывать, в зависимости от своего характера, либо ярость, либо тупую покорность; ибо и через час, и через два, и через три прохожие снова и снова отвечают ему, что он в Колочаве, в Колочаве-Негровце, в Колочаве-Горбе, в Колочаве-Лазах".

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

 

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 +38(03472)6-29-95
(095) 500-7-888, (095) 500-6-888
(098) 894-94-93, (098) 894-94-96
(073) 894-94-93, (073) 894-94-96
м. Калуш
вул. Хіміків, 2
пр-кт Лесі Українки, 14