GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Освіта за кордоном

Якісна освіта має стати фундаментом щасливого і успішного життя.

Навчання за кордоном - це інвестиції у власне майбутнє, пов'язані з придбанням необхідних успішній людині знань, навичок і досвіду. Сьогодні освіта за кордоном стало реальністю. Кращою реальністю, яку батьки можуть дати своїм дітям, а дорослі люди вибрати для успішної кар'єри.

Вважається, що краще вивчати німецьку, французьку або англійську мову за кордоном протягом декількох місяців, ніж витратити роки на репетиторів. Навчання за кордоном дає не тільки безцінний досвід спілкування з носіями мови, а й знайомить з новою культурою, впізнаються особливості менталітету, мови - словом, закладається той базис, на якому в подальшому будуть будуватися ділове спілкування і життєві цілі учня.

Університети, школи, освіта США, освіта Німеччини, Канади, приватні школи Швейцарії і вузи, освіта в Великобританії (Англії) розкриють перед вами свої двері, варто тільки захотіти цього! Ми пропонуємо різноманітні програми освіти, навчання за кордоном, орієнтовані на різний вік учнів, студентів за кордоном і цілі навчання. Є велика різниця між освітою в США, де англійська мова за кордоном динамічна, і освітою в Англії, яка вирізняється особливою мовною канонічністю у вивченні англійської за кордоном. На нашому сайті Ви знайдете докладну інформацію по навчанню за кордоном, освіти за кордоном, опис освітніх закладів, освіту в Канаді, навчання в Великобританії (Англія), навчання в США, освіту в Німеччині, навчання в Австрії, освіту в Ірландії, навчання у Новій Зеландії, навчання на Мальті, навчання в Швейцарії, магістратура за кордоном, школи за кордоном (університети Англії, приватні школи Великобританії, мовні курси) і програм навчання англійської мови за кордоном, рекомендації, яку освіту за кордоном вибрати. З нашою допомогою навчання за кордоном, стане приємною пригодою, в якій вдало об'єднаються користь і задоволення від англійського за кордоном.

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б