GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Візи в Україні

Віза - це документ, на підставі якого людина має право в'їхати в ту чи іншу країну. У візі міститься інформація, яка стосується:

  • людина, яка отримала візу
  • кількість в'їздів в країну (01 - одноразовий в'їзд; 02 - дворазовий в'їзд;
  • mult - мультивіза, що дозволяє необмежену кількість в'їздів в країну в зазначений період)
  • "Коридор" - термін протягом якого віза повинна бути використана, кількість днів перебування - то кількість днів, яке ви можете перебувати в країні в межах коридору.

Як правило, візи вклеюються в закордонний паспорт або інший документ, що використовується для виїзду за кордон. При цьому слід пам'ятати, що для отримання візи не приймаються продовжені паспорта, паспорта біженців, паспорти, термін дії яких закінчується до планованої дати повернення, паспорта, де немає вільних сторінок і т.п.

У разі, якщо Ваш закордонний паспорт потрапляє під перераховані вище ознаки - вам слід зайнятися оформленням нового закордонного паспорта

При цьому також слід знати, що перешкодою для отримання візи може стати відвідування вами ряду держав, які конфліктують один з одним і вводять подібні обмеження. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, вам слід оформити другий закордонний паспорт.

При оформленні візи основною складовою успіху є правильно зібраний пакет документів.

Співробітники нашої компанії швидко та кваліфіковано підготують і оформлять виїзні документи в будь-яку країну світу, допоможуть у заповненні анкети посольства, проведуть консультацію, оформлять страховку, забронюють готель і авіаквиток. Однак, незалежно від поданих документів, можливість або неможливість видачі візи в кожному конкретному випадку розглядається відповідним Консульством індивідуально.

І головне пам'ятайте, остаточне рішення впустити або не пустити в країну (навіть при наявності візи) приймає прикордонна служба країни, в яку ви в'їжджаєте.

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б