GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Віза до Австрії

Австрія - держава в центральній Європі, яка підписала шенгенську угоду. Для відвідування Австрії громадяни України зобов'язані отримати візу. Типи віз залежать від мети візиту віза в Австрію. Віза до Австрії може бути національна або шенгенська, туристична, гостьова, короткострокова разова, тривала мультивіза і т.п. Документи для посольства, які збираються для відкриття візи залежать від того типу візи до Австрії, який ви хочете отримати.

Вартість візи до Австрії:

Ціна візи до Австрії залежить від того, який вид візи ви бажаєте отримати і вашої візової історії. При цьому австрійське посольство приймає документи через візовий центр Австрії.

З ВАШОЮ ПРИСУТНІСТЮ (особиста подача)

Тип Візи Однократна Мультивіза
7 дн 10 дн 14 дн 21 дн 30 дн 90/45-30 180/90 360 /90-90
Ціна, EUR 120*

* Додатково оплачується Консульський збір та послуги візового центру

БЕЗ ВАШОЇ ПРИСУТНОСТІ (безособова подача)

Тип Візи Однократна Мультивіза
7 дн 10 дн 14 дн 21 дн 30 дн 90/45-30 180/90 360 /90-90
Ціна, EUR 180*

* Їжджений паспорт: за останні 36 міс. була видана і правильно використана хоча б 1 шенгенська віза або віза в США, Великобританію, Ірландію, Японію, Австралію, а також ВНЖ цих країн.

Загальні документи для отримання візи до Австрії

 • фотографія для візи до Австрії: 2 недавні кольорові фотографії 3,5 х 4,5 см (в т.ч. дитини, який їде). Фотографії без кутів і овалів на світлому тлі, особа 80% кадру.
 • Страховка
 • Довідка з місця роботи для візи оформляється на фірмовому бланку (із зазначенням номера телефону та адреси організації) із зазначенням зарплати за останні 6 місяців помісячно, або довідка з навчального закладу (для студентів / школярів), або копія пенсійного посвідчення (для пенсіонерів)
 • підтвердження про достатню фінансове забезпечення (довідка з банку (оригінал) про актуальний стан рахунку) + рух по рахунку за останні 3 місяці
 • діючий Закордонний паспорт, термін дії не менше 90 днів після передбачуваного повернення і мінімум 2-ма чистими сторінками для візи.
 • всі наявні дійсні закордонні паспорти, в т.ч. термін дії яких закінчився, але паспорт не був анульований
 • копія сторінки паспорта з персональними даними заявника (чинного, а також тих, термін дії яких закінчився) і копії всіх шенгенських віз
 • Оригінал українського паспорта (на день подання)
 • анкета на шенгенську візу: анкетні дані з інформацією про контактах туриста, попередні прізвища, адресу реєстрації тощо.

Співробітники держпідприємств і комерційних організацій оформляють:

 • Довідка з місця роботи для візи до Австрії на фірмовому бланку підприємства (із зазначенням поштової адреси і телефонів) із зазначенням посади та окладу виїжджає. Потрібно обов'язково вказати, що на період перебування в Австрії за виїжджають буде збережено його робоче місце і оклад.

Для приватних підприємців:

 • свідоцтво про реєстрацію
 • довідка з податкової про доходи (довідка з мокрою печаткою податкової).

Для студентів чи школярів:

 • довідка з місця навчання
 • якщо дитина до 18 років виїжджає з одним з батьків або іншими родичами або супроводжуючими особами, необхідно:
 • оригінал нотаріального дозволу на вивіз дитини, якщо дитина їде з одним з батьків, або нотаріально завірений дозвіл від обох батьків, якщо дитина їде з супроводжуючим та копія національного і закордонного паспорта батька / матері
 • свідоцтво про народження

Додаткові документи для туристів на своєму авто:

 • копія водійських прав та технічного паспорта на автомобіль;
 • поліс транспортного страхування відповідальності і автовласника за збиток, нанесений іншими учасниками дорожнього руху - "green cart"
 • Всі інші документи в точності зазначені вище.

Всі документи, крім національного паспорта, необхідно перевести на німецьку або англійську мови

Примітка: Наведений список необхідних документів не остаточний, і в деяких випадках австрійське посольство залишає за собою право вимагати додаткові документи або запросити вас на особисту співбесіду. Наш візовий центр гарант нагадує, що австрійське посольство приймає документи через візовий центр Австрії. Візовий центр Австрії в Києві та візовій центр Австрії у Львові можуть вимагати відмінний пакет документів для відкриття візи до Австрії.

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б