GTranslate

Ukrainian English Polish Russian
(095) 500-7-888, (098) 894-94-93,

Немає часу займатися пошуком турів? Надішліть запит і ми підберемо тур під Ваші вимоги.

X

Відправити запит

Ваше ім'я

Введіть свій E-mail

Повідомлення

Угорщина

Географія

Угорщина розташована в північній частині Середньодунайського басейну, замкненого на заході Альпами, на півночі, сході та південному сході — Карпатами. Більша частина території Угорщини зайнята рівнинами і горбистими ділянками. Дунай ділить Угорщину на дві частини. На сході Тисо-Дунайської низовини знаходиться — Великий Альфельд, обмежений на півночі ланцюгом невисоких гір; найвища гора — Кекеш (1015 м), правобережжя Дунаю займає Дунантуль — височина з горбами 150–200 м, яка перетинається смугою невисоких (400–700 м) Середньоугорських гір (Задунайське середньогір'я).

Клімат

Клімат Угорщини помірно-континентальний. У південних районах проявляються типові середземноморські риси (довге літо і мяка зима), на сході - континентальні (вітряні холодні зими і жарке сухе літо), а на заході - атлантичні (дуже спекотне літо, короткі і мякі зими). Середня температура липня складає +24,7оС, а найхолоднішого місяця січня +4,1оС. Опадів випадає до 450-900 мм в рік.Визначальний вплив на формування клімату має розташування країни всередині гірської дуги Карпат.

Кухня

Угорська національна кухня має свою характерну особливість, завдяки чому її не можливо не впізнати. Тут домінують дуже ситні страви, які готуються, як правило, з використанням червоної меленої паприки, ріпчастої цибулі, помідорів і зеленого солодкого перцю. Це, насамперед, знаменитий угорський суп-гуляш, курка-паприкаш з галушками і, звичайно, голубці з квашеної капусти. З мяса традиційно використовують свинину. Проте, з часом стали більше вживати рибу, курей. Специфічними першими стравами є вуха і курячий суп.

Про компанію

Пропонуємо подорожі і відпочинок в найпривабливіших країнах і на екзотичних курортах.

Ми в соцмережах:

   

Контакти

Ми завжди на зв'язку! Телефонуйте нам і ми відповімо на Ваші запитання:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 (095) 500-7-888,
 (098) 894-94-93,
  м. Калуш, пр. Лесі Українки 88б